Filipp Kirkorov

Teile võivad huvi pakkuda järgnevad sündmused - valitud sündmus on juba aegunud.

Teisi sarnaseid sündmusi võite leida kategooria Muusikaalt.

The Orchestra starring ELO former members

Nordea Kontserdimaja, Tallinn

04.08.2015

Nickelback - No Fixed address Tour 2015

Zalgirio Arena,

14.10.2015

Hind: 30 € - 120 €

Millal: 10.3.2012

Filipp Kirkorov näitab Tallinnas oma uut kontsertkava

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

Müügipunktide nimekiri

Ürituse detailid

Filipp Kirkorov näitab Tallinnas oma uut kontsertkava

Kirkorovi kontsertide eripäraks on alati vaatemängulisus ja suurepärane lavastus, ka eesootav show ei ole siin erandiks. Filipp Kirkorov on oma austajate jaoks ette valmistanud uue kontsertkava, milles kõlavad nii värsked kui juba tuntud laulud. Vaatemängulise kontserdi ettevalmistamisse on kaasatud parimad koreograafid, Venemaa tuntud lavakujundajad ja lavastajad.

„Olen pannud valmivasse kavasse kogu oma jõu, samuti minu lavastusmeeskond. Me eksperimenteerime, mõtleme, loome. See kava on tehniliselt väga keeruline. Tänapäevane tehnoloogia, lavakujundus ja arvutitehnika annavad vaatajatele võimaluse näha uue nurga alt laule, mida nad on juba armastama hakanud. Uutes lauludes aga näeb publik mind natuke teistsugusena," räägib Kirkorov.

Juba aastaid on Filipp Kirkorov püsinud Venemaa kõige populaarsema artisti kohal. Ta on saanud auhinnad World Music Awards, Ovatsioon, Kuldne Grammofon, Sajapuudane Hitt. Oktoobris võitis Filipp Kirkorov telesaate „Ooperifantoom", kus sai žüriilt rohkem punkte kui ükski teine osaleja. „Ma ei ole ooperilaulja," ütleb Kirkorov. „Aga mulle tundub, et iga professionaalne muusik, kes tunneb kunsti, unistab alati oma lemmikaaria esitamisest."

10. märtsil Nokia kontserdimajas saavad Tallinna publik ja linna külalised nautida uut kontsertkava ja Filipp Kirkorovi mitmekülgset annet ning tunda hinges tõelist pidu.

Kontsert toimub Elioni toetusel. Piletid müügil alates 15. novembrist.

 

Kus:

  • Nordea Kontserdimaja, Estonia pst. 9, Tallinn

Korraldaja: www.artmusic.ee

Fotod ja videod