Nouvelle Vague

Teile võivad huvi pakkuda järgnevad sündmused - valitud sündmus on juba aegunud.

Teisi sarnaseid sündmusi võite leida kategooria Muusikaalt.

The Orchestra starring ELO former members

Nordea Kontserdimaja, Tallinn

04.08.2015

Nickelback - No Fixed address Tour 2015

Zalgirio Arena,

14.10.2015

Hind: 29€ - 35€

Millal: 23.3.2012

PRANTSUSE KUULSAIM POP-JAZZI SENSATSIOON NOUVELLE VAGUE ESINEB EESTIS
I rõdu 1. ja 2. rida ning II rõdu 1. rida on piiratud nähtavusega. Kontserdimaja uksed avatakse 1 tund enne ürituse algust. Kontsert on ilma vaheajata. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

Müügipunktide nimekiri

Ürituse detailid

Rokkmuusika hitte pop-jazzi võtmes esitav prantsuse muusika uue suuna täht Nouvelle Vague esineb 23. märtsil Noki Kontserdimajas. Tänapäeva jazzmuusika säravamaid bände Nouvelle Vague paneb kõik tuntud Blondie, Depeche Mode’i või The Police-i hitid kõlama täiesti uues, intiimses võtmes.

1960te prantsuse kinost, kohvikukultuurist ja uutest jazzivooludest inspireeritud Nouvelle Vague kontsert on kriitikute ja publiku poolt tunnustatud kui huvitavaimaid coverdajaid tänapäeva pop-jazzis.

Pidevalt uute esilauljatega eksperimenteeriv Nouvelle Vague jõuab Eestisse maailmatuuri käigus ning lubab meie publikule täiesti uut vaatenurka nii Depeche Mode`i, Billy Idoli, The Cure kui teiste tipptegijate lauludest.

Nouvelle Vague eripärane lähenemine ingliskeelsele muusikale äratas huvi juba esimese albumiga 2004. aastal. Sellest saati kolm albumit ja loomingu paremiku välja lasknud artist on rohkelt fänne leidnud üle terve maailma. Nouvelle Vague on tuntud jazz-ekspermenteeria – akustiline versioon on valminud isegi Sex Pistolsi hitist God Save the Queen.

Artisti edukust tõestavad ka mitmed koosesinemised taoliste kuulsustega nagu Depeche Mode ja 2009. aastal Eestis väisanud Moby-ga.

Nouvelle Vague lugusid on ohtralt kasutanud ka Hollywoodi filmitööstus. Nii kassafilmis Mr ja Mrs Smith kui seriaalides Nip/Tuck, Glee ja Grey anatoomia on kuulda nende laule.

Nouvelle Vague asutamise taga seisavad muusikud Marc Collin ja Olivier Libaux. Bänd kutsub oma albumitel ja kontsertided kaasa tegema oma ala paremikku prantsusmaalt. Muuhulgas on oma panuse bändi edukusse andnud ka prantsuse muusikatäht ja Johnny Deppi abikaasa Vanessa Paradis.

Kus:

  • Nordea Kontserdimaja, Estonia pst. 9, Tallinn

Internet: http://www.nouvellesvagues.com

Fotod ja videod