Megadeth

Teile võivad huvi pakkuda järgnevad sündmused - valitud sündmus on juba aegunud.

Teisi sarnaseid sündmusi võite leida kategooria Muusikaalt.

The Orchestra starring ELO former members

Nordea Kontserdimaja, Tallinn

04.08.2015

Nickelback - No Fixed address Tour 2015

Zalgirio Arena,

14.10.2015

Hind: 39 €

Millal: 28.6.2012

Piletite eelmüük lõppeb kell 17:00. Pileteid saab osta ka kohapeal Rock Cafe kassast enne kontserdialgust.

Ürituse detailid

28. juunil esineb Tallinnas, Rock Cafés metalmuusika suurnimi Megadeth. Thrash-metali «Suurde nelikusse» kuuluv Ameerika bänd annab Tallinnas eksklusiivse kontserdi – raskemetali kuulsuse esinemisele müüakse vaid 900 piletit.

  

Megadeth tuleb Eestisse «TH1RT3EN World Tour» maailmaturnee raames, millele bänd siirdus pärast 13. stuudioalbumi «Th1rt3en» ilmumist. Megadethi uus plaat nägi ilmavalgust 2011. aasta lõpus ning bändi asutajaliikme, laulja ja kitarristi Dave Mustaine’i sõnul on ta ülimalt uhke uue materjali üle. «Uus album on kulminatsioon tööst, mida olen 13 albumi salvestamise käigus teinud. Sellel plaadil on hetki, mis väljendavad igat minu emotsiooni ning on aga ka hetki, mil avastasin endas tundeid, mille olemasolu kohta polnud mul aimugi. See plaat hõlmab minu muusikalise karjääri uhkemaid hetki» - lisas Mustaine. Albumi salvestamisest võttis osa ka bändi teine asutaja liige, basskitarrist Dave Ellefson, kes kuulus Megadethi koosseisu aastail 1983 - 2002.

Megadeth väisab juunis Maarjamaad teist korda, viimati andis Ameerika bänd Eestis kontserdi 2010. aastal  Haapsalu Lossihoovis. Seekord, 28. juunil esineb Megadeth Tallinnas Rock Cafés eksklusiivse kontserdiga, millele müüakse vaid 900 piletit.

Metsatöllu trummar Marko Atso sõnul on Megadeth maailma üks parimaid metal-livebände. «Olen näinud palju ansambleid, Megadethi paigutaks viie parima hulka. Megadeth ja Slayer on need kaks metalbändi, kelle kontserte külastan alati kui võimalus selleks avaneb. Kes tahab näha kuidas peab õige metalkontsert kõlama ja tunda kuidas kaks tundi möödub nagu 20 minutit, tulge kohale!» - lisas Atso. Ka Eesti tuntud kitarristi Tarvo Valmi seisukohalt tasub kindlasti minna Megadethi vaatama: «Megadethi live-esinemise juures meeldivad mulle tehnilised kidrakäigud, lõputult palju soolosid, perfektne esitlus ja megahead lood. Kui seda kõike saada tahta ühelt kontserdilt, siis tuleb 28. juunil kindlasti sammud Rock Café poole seada» - kommenteeris Valm.

Pea kolmkümmend aastat aktiivselt maailma suurlavadel tegutsenud ja metalmuusika arengut kõvasti mõjutanud Megadeth on olnud üheksal korral maineka Grammy auhinna nominent. Megadethi salvestisi on maailmas müüdud üle 25 miljoni koopia. Koos Metallica, Slayeri ja Anthraxi kuulub Megadeth thrash-metali «Suurde nelikusse».

Metalmuusika suurnimi Megadeth esineb Tallinnas, Rock Cafés, 28. juunil.

 

Piletid Megadethi Tallinna kontserdile tulevad vabamüüki neljapäeval, 23. veebruaris hommikul kell 10.00 Ticketpro internetipoes aadressil www.ticketpro.ee ja kõigis Ticketpro müügipunktides üle Eesti. Piletihind on 39 eurot.

 

FBI ConcertClubi liikmed saavad pileteid osta juba varem, alates teisipäevast, 21. veebruarist. Kontserdiklubi liikmeks saab tasuta registreeruda internetis aadressil www.fbi.ee

Megadethi Tallinna kontserdi produtsent on BDG Music koostöös LiveNationiga.

BDG Musicut sõidutab Peugeot.

 

 

MEGADETHi diskograafia

«Killing Is My Business... and Business Is Good!» (1985)

«Peace Sells... but Who's Buying?» (1986)

«So Far, So Good... So What!» (1988)

«Rust in Peace» (1990)

«Countdown to Extinction» (1992)

«Youthanasia» (1994)

«Cryptic Writings» (1997)

«Risk» (1999)

«The World Needs a Hero» (2001)

«The System Has Failed» (2004)

«United Abominations» (2007)

«Endgame» (2009)

«Th1rt3en» (2011)

Kus:

  • Rock Cafe, Tartu Maantee 80, Tallinn

Internet: http://www.megadeth.com
Korraldaja: http://www.fbi.ee