Sting

Teile võivad huvi pakkuda järgnevad sündmused - valitud sündmus on juba aegunud.

Teisi sarnaseid sündmusi võite leida kategooria Muusikaalt.

The Orchestra starring ELO former members

Nordea Kontserdimaja, Tallinn

04.08.2015

Nickelback - No Fixed address Tour 2015

Zalgirio Arena,

14.10.2015

Hind: 35 € - 50 €

Millal: 29.7.2012

STING TÄHISTAB KONTSERDIGA RIIAS OMA SOOLOKARJÄÄRI 25 AASTA TÄITUMIST

Ürituse detailid

29. juulil esineb Riias, Arēna Rīgal maailmakuulus laulja, helilooja, muusik ja näitleja Sting. Uue maailmaturneega tähistab mitmekordne Grammy auhinna võitja oma soolokarjääri 25 aasta täitumist. Läti pealinnas esineb Sting oma bändiga, esitledes uut kava parimatest hittidest.

Stingi soolokarjäär sai alguse 80-ndate keskel, pärast mitmeaastast mängimist ja suurt edu ansamblis The Police. Stingil on ilmunud 13 stuudioalbumit ja ta on esinenud kümnetele miljonitele inimestele üle maailma. Sting on mänginud ka paljudes filmides ning kirjutanud rohkelt filmimuusikat. Nii sooloartistina kui ka The Police’i liikmena on Sting pälvinud erinevaid mainekaid auhindu – sh-s: Grammy, Emmy, Golden Globe, Brit Awardsi jne. Sting on olnud mitmel korral ka Oskari nominent

Et tähistada soolokarjääri 25 aasta täitumist, andis Sting (sündinud Gordon Matthew Sumner) eelmise aasta lõpus välja kogumiku nimega «The Best Of 25 Years» ning sõitis järjekordsele maailmaturneele, mille raames külastab kuulus muusik 29. juulil ka Lätit. Riias esineb Sting oma bändiga ning Arēna Rīga laval tulevad esitlusele nii tema soolokarjääri kui ka The Police’i valitud hitid.

Piletid Stingi ja tema bändi Riia kontserdile tulevad vabamüüki neljapäeval, 1. märtsi hommikul kell 10.00 Ticketpro internetipoes aadressil www.ticketpro.ee ja kõigis Ticketpro müügipunktides üle Eesti.

 

FBI ConcertClubi liikmed saavad pileteid osta juba varem, alates teisipäevast, 28. veebruarist. Kontserdiklubi liikmeks saab tasuta registreeruda internetis aadressil www.fbi.ee

 

BDG Musicut sõidutab Peugeot.

Kus:

  • Arena Riga, Arēna Rīga, Skanstes 21, Rīga, Riga

Internet: http://www.sting.com
Korraldaja: http://www.fbi.ee