Viini Straussi orkestri kontsert (Austria)

Hind: 20 € - 55 €

Millal: 13.12.2012

13. detsembril esineb Straussi festivalist tuntud Viini orkester, dirigendiks maailmakuulus Peter Guth

I rõdu 1. rida ja 2. rea küljekohad ning II rõdu 1. rida on piiratud nähtavusega.

Vanusepiirang sissepääsuks puudub.

Foto- ja videokaamerad on keelatud.

Kontsert toimub kahes osas 50" + 50" koos vaheajaga 30 minutit.

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame.

 

Ratastoolis külastaja piletitellimus saatke info@ticketpro.ee

Müügipunktide nimekiri

Ürituse detailid

13. detsembril esineb Straussi festivalist tuntud Viini orkester,

dirigendiks maailmakuulus Peter Guth

Kaks täissaalidele toimunud üliedukat esinemist 2011. aasta märtsis toovad taas Eesti publiku ette suure populaarsuse võitnud Viini orkestri maailmanimega dirigendi Peter Guthi juhtimisel. Koos kuulsa soprani Monika Mosseriga esinetakse Tallinna Nokia Kontserdimajas selle aastal jõulukuus, mis on imeline aeg Straussi valsside nautimiseks.  

13. detsembril tuleb Nokia Kontserdimajas esitusele uus värske Viini meloodiatest kantud programm. Kava hõlmab nii populaarseid klassikateoseid kui ka vähemtuntud imelisi meloodiaid, muusikalisi nalju ja ootamatusi, katkendeid operettidest.

Traditsioonidele truuks jäädes dirigeerib rahvusvaheliselt tuntud Johann Straussi spetsialist Peter Guth orkestrit viiulipoognaga.

Orkestri iseloomulikuks jooneks on heli puhtus, tämbri ilu - Viini huumor ja šarm, muusikaline loomingurõõm ning ülihea kontakt publikuga.  

Eestit 13. detsembril taas külastav kollektiiv on esindanud Viini Strausside koolkonda kõigil tuntumatel muusikafestivalidel nii Euroopas, Ameerikas kui Aasias ja võimaldanud edastada oma esinemist ka kõigi nende maade televisioonis.  .  

Tingitult orkestri esimese Eesti külastuse edust, tulevad 13.detsembri piletid müügile juba aegsasti - 10.aprillist kõigisse Ticketpro kassadesse.

Täpsem info:  www.facebook.com/worexmedia

Kus:

  • Nordea Kontserdimaja, Estonia pst. 9, Tallinn

Fotod ja videod