Venemaa Rahvusorkester

Teile võivad huvi pakkuda järgnevad sündmused - valitud sündmus on juba aegunud.

Teisi sarnaseid sündmusi võite leida kategooria Muusikaalt.

The Orchestra starring ELO former members

Nordea Kontserdimaja, Tallinn

04.08.2015

Nickelback - No Fixed address Tour 2015

Zalgirio Arena,

14.10.2015

Hind: 60 € - 80 €

Millal: 13.6.2013

Venemaa Rahvusorkestri kontsert jääb ära. Piletite tagasiost kuni 20.06.2013. Lisainfo telefonil 602 7466.

  • I rõdu 1 ja 2 rida ning II rõdu 1 rida kohad on piiratud nähtavusega
  • Ratastoolis külastaja piletitellimus saatke info@ticketpro.ee
  • Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik avatakse 1 tund enne sündmuse algust. Hilinejaid saali ei lubata!
  • Teatrikohvikus pool tundi uste avamisest kogu menüü –10%

Müügipunktide nimekiri

Ürituse detailid

Tallinnas esineb Venemaa Rahvusorkester


13. juunil 2013 esineb Tallinnas Nokia Kontserdimajas Venemaa Rahvusorkester maestro Mihhail Pletnjovi juhatusel.


Oma 20 tegevusaasta jooksul on kollektiiv saavutanud rahvusvahelise tuntuse ning publiku ja muusikakriitikute tunnustuse. Autoriteetne muusikaajakiri Gramophone on valinud Venemaa Rahvusorkestri maailma kahekümne parima orkestri hulka. Dirigent Kent Nagano, kes on orkestriga korduvalt koostööd teinud, leiab: "Venemaa Rahvusorkestri juures on tunda selgelt väljendunud iseloomu, oma mänguga tuletab orkester meelde, et vene kultuur on üks suuremaid maailmas. Jah, nad mängivad hästi, nad on professionaalid, orkestris on palju suurepäraseid soliste, aga kõige selle taga on veel midagi - suure kultuuri pikk traditsioon, mida on nende mängus tunda."


Mihhail Pletnjov on Venemaa Rahvusorkestri asutaja, kunstiline juht ja peadirigent. Temas on ühendatud dirigendi ja pianisti erakordne anne. Pletnjovi peetakse üheks paremaks Tšaikovski muusika interpreteerijaks maailmas. 2007. aastal tõi ta dirigendi ja lavastajana Moskva Suure Teatri lavale Tšaikovski ooperi "Padaemand". Mihhail Pletnjovi loomingut on peetud mainekate preemiate vääriliseks, sh auhinnad Triumf ja Grammy.


Koostöös maailmakuulsa salvestusstuudioga Deutsche Grammophon osaleb Venemaa Rahvusorkester programmis, mille raames on välja antud juba ligi 80 albumit. Orkestri salvestisi saadab kogu maailmas müügiedu ja need on saanud mainekaid rahvusvahelisi auhindu.


Koostöös ettevõttega Chevron Neftegaz korraldab Venemaa Rahvusorkester igal aastal heategevuskontserte. Projekt on kestnud juba 14 aastat. Selle aja jooksul on kontsertide publikuks olnud lastekodulapsed ja internaatkoolide kasvandikud, nägemispuudega lapsed, lastehaiglate patsiendid, kunsti- ja muusikakõrgkoolide üliõpilased.

Venemaa Rahvusorkestri peamine partner on Mihhail Prohhorovi fond. Kontserdi autopartner on Peugeot, lennupartner on Estonian Air.

Kus:

  • Nordea Kontserdimaja, Estonia pst. 9, Tallinn