Komeediklubi : Paul Foot

Teile võivad huvi pakkuda järgnevad sündmused - valitud sündmus on juba aegunud.

Teisi sarnaseid sündmusi võite leida kategooria Variaalt.

Hind: 12€

Millal: 6.6.2012

Ürituse detailid

'Inspireeritud, sürreaalne ja arusaamatult naljakas.' ★★★★ (Briti stand-up portaal Chortle).

Paul Foot on briti koomik, kellel ei ole fänne - tal on connoiseur'id, kes kuuluvad vastavasse pool-ametlikku gildi. Kuus briti ajalehte on ta tituleerinud 'comedy geeniuseks'. Ja võib juhtuda, et tema huumor jääb sulle kättesaamatuks - aga samas võib ka nii minna, et 6. juunist saab sinu elu kõige parem comedy-õhtu.

2011. aastal Eestit oma lühikese showga üllatanud Paul Foot on taas Tallinnasse tulemas, et seekord kanda ette oma täispikk show Still life ehk Natüürmort. Tunni jooksul võid kogeda sedasama, mida sisaldas ka Pauli esimene Eesti esinemine: tiraade, mõttelende ja arutelusid, aga seda kõike suuremates kogustes. Ja kartmata, et see kohe-kohe läbi saab (kuigi show lõpupoole on niimoodi kartjatel kahtlemata õigus). 

Paul Foot on saale pilgeni täitev esineja comedy-festivalidel üle maailma: Melbourne International Comedy Festival, Edinburgh Fringe jt ning üks (kuri)kuulsamatest tänapäeva briti koomikutest. Muu hulgas on Russell Brand tunnistanud, et tema välimust ja huumoristili on tugevasti mõjutanud tema kunagine lavapartner Paul Foot.

Hea asi, ühesõnaga.

Piletid €12 Ticketpro kaudu, kohapeal (kui jätkub) €15 .

Video http://www.youtube.com/watch?v=QhFK0FBBy7g

Korraldaja: www.facebook.com/komeediklubi