Battery Surfilaager 2012

Hind: 16 € - 47 €

Millal: 11.7.2012 - 15.7.2012

Battery Surfilaager 2012 11-15 Juulil Roosta Puhkekülas.

Piletite online müük on lõppenud, piletid on saadaval müügipunktides kuni 13. juuli kell 19:00, kohapeal piletid saadaval ka hiljem.

Müügipunktide nimekiri

Ürituse detailid

Battery Surfilaager 2012

11-15 Juulil Roosta Puhkekülas.

 

Eesti Purjelaualiidu traditsiooniline tippsündmus Battery Surfilaager toob igal aastal ühel kaunitest Eestimaa randadest toimuvasse laagrisse nii kogenud surfajad kui algajad surfihuvilised. Surfilaager on 5 päeva täis surfi, merd, päikest, head muusikat ja lahedaid inimesi – Surfilaager ongi tõeline suvi!

Juba 14. järjestikust aastat toimuv Surfilaager jätkab oma tuntud headuses- toimub suur valik purjelaua- ja lohesurfikoolitusi juba kogenud surfaritele kui ka neile, kes lauda esimest korda uudistavad. Oma tegevust tutvustavad surfiklubid üle Eesti, toimuvad surfivõistlused ning rentida saab surfivarustust.

Surfilaager on puhkus kogu perele, sest põnevaid tegevusi toimub igas vanuses laagrilistele.

Jalakeerutamist saab harjutada tantsutundides, meisterdamist võib õppiida  töötubades, harida end terviseteemalistes loenguid ning vaadata kinoõhtul uute sõpradega häid filme.

Viie päeva jooksul astuvad üles bändid ja DJ-d Eestist ja piiri tagant, sealhulgas saab kaasa elada surfibändidele nii Pea- kui Rannalaval. Latin Overdose Day toob kuulajateni esinejad nagu Kirss’n’Garden, La Perfecta Combinacion feat Martha Acosta (Puerto Rico) ja DJ Bert on Beats.  Kava täieneb pidevalt, jälgi kodulehte!

Sissepääs Surfilaagrisse on avatud 9.00 – 24.00
Surfilaagri väravad avatakse kolmapäeval, 11. juulil kell 15.00 ja suletakse 15. juulil kell 18.00.

Laagrisse saab üksnes käepaelaga. Käepael lunastatakse laagri PEAVÄRAVAS 

Päike, tuul ja meri ootavad Sind!

www.surfilaager.ee ja https://www.facebook.com/surfilaager